Uygulamalar

Hakkımızda

BLG Savunma Sanayi Anonim Şirketi, 20 yıldan fazla bir süredir faaliyet gösteren BLG Kimya Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin özel sektör ve kamuda yakaladığı saygınlık ve ivmeyi devam ettirmek, Savunma Sanayi projelerindeki artan rolünü daha güçlü olarak sürdürebilmek maksadıyla kurulmuştur.

Kalite politikamız; ülkemizin menfaatlerine bağlı kalmak suretiyle, yenilikçi, sürekli kendini geliştiren, zamana ve gelişen teknolojilere ayak uydurarak uluslararası kalite standartlarını yakından takip eden ve uygulayan, müşterilerini ve çalışanlarını memnun etmeyi ilke edinerek Türk Savunma Sanayii’ni en modern, en yenilikçi ve en ileri teknoloji ile buluşturmaktır.

BLG Savunma Sanayi Anonim Şirketi; savunma ve güvenlik konularında engin tecrübeye sahip olan profesyonel kadrosu ve kaliteli ürün, kaliteli hizmet, kaliteli servis anlayışını benimseyen stratejisiyle, ülke savunmasında önemli görev ve sorumlulukları olan Türk Silahlı Kuvvetlerinin ve tüm kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarına yönelik destek ve çözümler sunmaktadır. Firmamız, KBRN Savunması konusunda uzman kadrosuyla, malzeme ve teçhizat konularında çözümler sunmanın yanında, KBRN Savunması ile ilgili tüm konularda kurs verme yeteneğine sahiptir. KBRN Savunmasının beş ana bileşenini (korunma – tespit, teşhis, izleme – bilgi yönetimi – tehlike yönetimi – tıbbi karşı tedbirler) göz önünde bulundurarak sunulan malzeme yeteneği çözümleri ve kurs programları ile ülkemiz kurumlarının KBRN Savunması konularında en üst yeteneğe sahip olması yönünde çalışmalarımız devam etmektedir.

Konusunda dünyanın önde gelen firmaları olan mevcut iş ortakları ile en son yenilikleri ve teknolojileri, en güvenilir hizmet anlayışıyla ülkemize getirerek Türk Savunma Sanayinde bir öncü olarak yerini almak başlıca hedefimizdir.